top of page
  • Фото автораКафедра музичного мистецтва естради

Акустичні системи: відкриття та дослідження

22 січня 2024 р. у рамках освітнього процесу відбувся семінар-практикум кафедри «Музичне мистецтво естради» для студентів-звукорежисерів, які здобувають бакалаврський рівень вищої освіти.


Тема семінару: «Акустичні системи: їх конфігурації та вимірювання акустичних властивостей».

Мета семінару – ознайомити студентів  Академії з основними принципами акустичного вимірювання та протестувати різні конфігурації розміщення низькочастотних елементів звукової системи.


Учасники та партнери

Доповідачі - студент першого курсу Артем Завертайло та викладач кафедри, звукорежисер  Олег Ярош.

Допомагали - асистент Максим Горовий та лаборант Ян Шевель.

Захід відбувся за підтримки адміністрації Академії мистецтв імені Павла Чубинського, завідувачки кафедри «Музичне мистецтво естради» Карпенко-Боднарук Жанни Любомирівни та Молодіжної громадської організації «Студконцерт».

Технічну підтримку забезпечив Роман Тесля - директор компанії TR.Sound. Це дозволило  фахово провести дослідження та вимірювання акустичної системи.


Висновки та перспективи: семінар-практикум став платформою для поглиблення знань студентів, зокрема, у вивченні акустичних систем. Здобуті знання та практичні навички студентів заклали основу  для подальших наукових досліджень та розвитку звукорежисерського мистецтва.


7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page