top of page

Сергій Рубаненко

Викладач кафедри

Працює на посаді доцента. Заслужений працівник культури України. Проректор з виховної роботи. Рубаненко С.М. працює в галузі культури з 1980 року, з 1994 року на посаді заступника, а згодом першого заступника начальника управління культури Київської обласної державної адміністрації.


Організація мистецьких концертних програм Академії – гала- концерти. Забезпечення підготовки та участі талановитої молоді Київщини у  Член Національної всеукраїнської музичної спілки з 2016 року. Обраний заступником голови Київського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки.

Робота в Приймальній комісії.


Нагороди: Відзначався подяками Кабінету Міністрів України, Міністерства культури і мистецтв України, Почесною відзнакою Міністерства культури і мистецтв України «За досягнення в розвитку культури і мистецтва”. У 2008 р. Подяка оргкомітет по підготовці та проведення Дня культури республіки Казахстан в Україні. Відзнака президента України Пам’ятна медаль «25 років виведення військ з Афганістану»; Почесна відзнака «За досягнення в розвитку культури і мистецтв».


Розробник робочих навчальних програм та силабусів: «Менеджмент соціокультурної діяльності» 2020,2021,2022р.р.; «Менеджмент в сфері культури і мистецтв» 2023р. для ОП «Музичне мистецтво естради», «Звукорежисура». розробник електронного курсу з ОК 5 в Moodle, методичних рекомендацій для студентів щодо організації самостійної роботи; дисципліни вільного вибору студентів: Самоменеджмент


Контактна інформація: rsn6113@ukr.net 

bottom of page