top of page

Вероніка Левко

Доцент, кандидат мистецтвознавства

Доцент. Кандидат мистецтвознавства. Член Київської асоціації діячів мистецтв. Володар Гран-Прі конкурсу вокалістів у Швеції і численних всеукраїнських фестивалів з сольного виконавства. Член Київської асоціації діячів мистецтв. Викладач кафедри «Музичне мистецтво естради». Учасниця Авторського концерту поета і композитора Євгена Рибчинського «Того, хто не здався, не перемогти» МЦКМ «Жовтневий палац». Постійно бере участь як співачка в концертних проектах, благодійних заходах. Отримала свідоцтво про позашкільну освіту «Перші Київські курси іноземних мов» від 15.05.2019р. Відповідає загальноприйнятому європейському стандарту В2 (незалежний користувач з поглибленим рівнем знань). Здобуття ІІІ місця (номінація «Монографія») у конкурсі «Краще видання 2023 року», який щорічно проводить ГО «Національна академія наук вищої освіти України».

 Робота у складі експертних рад з питань проведення експертизи дисертацій - участь в атестації наукових працівників як офіційного опонента. Автор публікацій у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України. Рецензент на кваліфікаційні роботи: творчі проекти. Видання програми "Сольний спів." (2019). Проводить керівництво студентів, які стали призерами та/ або лауреатами мистецьких конкурсів, фестивалів та проєктів. Робота у складі журі міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів, фестивалів. Учсниця всеукраїнських та міжнародних конференцій.


Розробник робочих програм, силабусів: Постановка голосу та музичного апарату; «Методика і практика роботи з ансамблем»; «Спеціальний клас (за видами)»  для ОП «Музичне мистецтво естради», «Звукорежисура».


Контактна інформація: lady4@ukr.net

bottom of page