top of page

Кирило Стеценко

Професор, Народний артист України

Працює на посаді професора. Народний артист України (2020), український скрипаль, композитор, культуролог, музичний і телевізійний продюсер, педагог і громадський діяч, лауреат всеукраїнських та всесоюзних конкурсів скрипалів. Учасник першого складу рок-гурту «Еней». Був лауреатом всесоюзного конкурсу, працював у Рівненській філармонії, а з другої половини 1980-х — коментатор телебачення. На початку 1990-х Кирило Стеценко опікувався дубненською хард-роковою командою «Еней» — двократним дипломантом «Червоної рути» та засновником власного рок-фестивалю «Тарас Бульба». Має яскравий і виразний звук скрипки, інструментом володіє без технічних обмежень. Характерною особливістю скрипаля являється поміркованість, вдумливість, емоційність та експресивність виконання. Автор монографії «Стратегія культури України. Філософія і менеджмент самоздійснення нації». У 2013 р. обраний головою Київського міського об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта імені Т. Шевченка». Участь у зйомках художнього фільму «Квітка Цисик» США, 2023р. Виступи з благодійними концертами США, 2023р.

Участь у культурологічних та музикологічних програмах на Громадському та Суспільному радіо. Проведення методичних семінарів. Робота у складі журі на міжнародних конкурсах, фестивалях. Участь у Міжнародних науково-практичних конференціях.


Розробник робочих навчальних програм і силабусів та їх доопрацювання з навчальних дисциплін: «Історія світової естради», «Історія української естради» для ОП «Музичне мистецтво естради», «Звукорежисура». Дисципліни вільного вибору: Основи шоу-бізнесу; Самоменеджмент.


Контактна інформація: stetsmail@gmail.com 

bottom of page