top of page

Олександр Мирошниченко

Композитор, Заслужений діяч естрадного мистецтва

Викладач кафедри «Музичне мистецтво естради»


Композитор, аранжувальник, ведучий програми радіомовлення «КультУра», член журі всеукраїнських та конкурсів та фестивалів в Україні. Проведення активної наукової роботи: наявність науково-популярних, консультаційних публікацій з наукової та професійної тематики; видані наукові публікації у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України, участь у міжнародних, всеукраїнських конференціях.


Розробник робочих навчальних програм, силабусів: Методика викладання фахових дисциплін (за видами); «Методика і практика роботи з ансамблем»; «Методика і практика роботи з ансамблем», 2022,2023р.р.; «Режисура естради» для ОП «Музичне мистецтво естради», «Звукорежисура». «Музично-звукове оформлення» для ОП «Звукорежисура». Розробив методичні рекомендації з дисципліни «Методика роботи з вокальним ансамблем». Розробив курсову роботу на тему: «Особливості роботи над вокальною технікою та розвитком виконавської майстерності артиста- вокаліста». Регулярно проводить методичні семінари на кафедрі.


Викладач навчальних дисциплін: Режисура естради; Методика викладання фахових дисциплін (за видами); Методика і практика роботи з ансамблем


Контактна інформація: +38 098 520 6339

bottom of page