top of page

Інеш Кдирова

Заслужена артистка України, кандидат мистецтвознавства, доцент

Доцент кафедри «Музичне мистецтво естради». Доктор філософії за спеціальністю Теорія та історія культури науковий ступень кандидата мистецтвознавства.  Президент Асоціації діячів етнічного мистецтва України, Керівник театру казахської пісні «Арман», Віце-президент Міжнародного благодійного фонду “Сприяння культурному розвитку”, Президент Всеукраїнського союзу громадських організацій «Конгрес ромен України», Автор організації Українська агенція з авторських та суміжних прав.

2018-2020р.р. у складі комісії з питань мистецтв та культурно-мистецької освіти Громадська рада при Мінкультури України. Комісія з питань мистецтв та культурно-мистецької освіти

Відомий громадський діяч у сфері міжнаціональних відносин. пропагує своєю творчістю українську культуру й знайомить співвітчизників з етнічним мистецтвом багатонаціонального народу України, виховує патріотизм і толерантність до етнічних спільнот, виступає за національну єдність українського суспільства.

Представила Україну на Міжнародному фестивалі мистецтв «Слов'янський базар» та стала лауреатом конкурсу молодих виконавців. У 1997 р. стала Лауреатом конкурсу молодих виконавців у Вітебську. У 1998 р. отримала Гран-прі Президента України Леоніда Кучми. Солістка Національного Президентського оркестру. У репертуарі співачки популярні джазові та класичні композиції, східні мелодії та пісні у сучасних танцювальних ритмах. Автор музичних творів. Високий виконавський рівень Інеш, незвичайна душевність та артистичний дар  завоювали серця гарячих шанувальників її таланту в Україні та за її межами. Співачка з успіхом гастролює в Європі та країнах СНД, веде активну громадську та педагогічну діяльність, співпрацює з благодійними міжнародними фондами та організаціями, вносячи свій внесок у процвітання та гуманітарний розвиток суспільства. Автор публікацій у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України. Проведення апробацій наукової діяльності на всеукраїнських та міжнародних конференціях.


Викладач навчальних дисциплін: Методико-виконавський аналіз педагогічного репертуару, Вокальне, інструментальне аранжування

bottom of page